Oświetlenie do sauny
Oświetlenie do sauny

Odpowiednie oświetlenie do sauny jest bardzo ważne. Sprawia, że pobyt w kabinie staje się niezwykle odprężający. Światło w saunie nadaje także odpowiedniego klimatu. W saunach stosuje się specjalne oprawy oświetleniowe, które są odporne na wysokie temperatury i wilgoć. Żarówka jest zasłonięta szczelnym kloszem, dzięki czemu jest doskonale chroni...

Odpowiednie oświetlenie do sauny jest bardzo ważne. Sprawia, że pobyt w kabinie staje się niezwykle odprężający. Światło w saunie nadaje także odpowiedniego klimatu. W saunach stosuje się specjalne oprawy oświetleniowe, które są odporne na wysokie temperatury i wilgoć. Żarówka jest zasłonięta szczelnym kloszem, dzięki czemu jest doskonale chroniona.

Oferujemy dwa rozwiązania:

  • zestawy światłowodowe do sauny,
  • zestawy LED do sauny.

Oferujemy zestawy światłowodowe, które doskonale nadają się do techniczne do montowania w saunie. Możesz zdecydować się na klasyczne końcówki, które nadadzą twojej saunie eleganckiego wyglądu albo wybrać światłowody w stylu gwiezdnego nieba. Dzięki nim nadasz temu pomieszczeniu niezwykłego klimatu. Z kolei dzięki użyciu kryształowych końcówek LED można tworzyć ciekawe instalacje przestrzenne w saunach. 

Końcówki LED i końcówki światłowodowe

W saunie montuje się zestawy światłowodowe, w których nie płynie prąd, dlatego mogą być używane w pomieszczeniach o dużej wilgotności i temperaturze. Oświetlenie do sauny wyróżnia również prosty montaż i możliwość dowolnej aranżacji. Proponujemy zdecydować się na światłowód typu Solidcore - świecący powierzchnią boczną. Doskonale podkreśla kontury wnętrza sauny i jej elementów. Sauna ma prozdrowotne właściwości, dlatego możemy ją zamienić w pomieszczenie do koloroterapii LED. Zastosowanie generatorów światła LED z opcją zmiany kolorów za pomocą pilota ułatwi osiągnięcie zakładanego efektu wizualnego i relaksacyjnego. W saunie oświetlenie LED zwykle montuje się na ścianach, w odległości minimum 30 cm od sufitu. Oprawy i profile LED możemy zaś zainstalować pod ławkami lub za nimi. 

Więcej

Oświetlenie do sauny Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów