Oświetlenie do sauny
Oświetlenie do sauny

Odpowiednie oświetlenie do sauny jest bardzo ważne. Sprawia, że pobyt w kabinie staje się niezwykle odprężający. Światło w saunie nadaje także odpowiedniego klimatu. W saunach stosuje się specjalne oprawy oświetleniowe, które są odporne na wysokie temperatury i wilgoć. Żarówka jest zasłonięta szczelnym kloszem, dzięki czemu jest doskonale chroni...

Odpowiednie oświetlenie do sauny jest bardzo ważne. Sprawia, że pobyt w kabinie staje się niezwykle odprężający. Światło w saunie nadaje także odpowiedniego klimatu. W saunach stosuje się specjalne oprawy oświetleniowe, które są odporne na wysokie temperatury i wilgoć. Żarówka jest zasłonięta szczelnym kloszem, dzięki czemu jest doskonale chroniona.

Oferujemy dwa rozwiązania:

  • zestawy światłowodowe do sauny,
  • zestawy LED do sauny.

Oferujemy zestawy, które doskonale nadają się do montowania w saunie. Możesz zdecydować się na klasyczne końcówki, które nadadzą twojej saunie eleganckiego wyglądu albo wybrać światłowody w stylu nocnego nieba pełnego gwiazd. Dzięki nim nadasz temu pomieszczeniu niezwykłego klimatu. Z kolei dzięki użyciu kryształowych końcówek LED można tworzyć ciekawe instalacje przestrzenne w saunach. 

Końcówki LED i końcówki światłowodowe

W saunie montuje się nowoczesne przewody, w których nie płynie prąd, dlatego mogą być używane w pomieszczeniach o dużej wilgotności i temperaturze. Oświetlenie do sauny wyróżnia prosty montaż i możliwość dowolnej aranżacji. Proponujemy zdecydować się na zestaw typu Solidcore - świecący powierzchnią boczną. Doskonale podkreśla kontury wnętrza sauny i jej elementów. Sauna ma prozdrowotne właściwości, dlatego możemy ją zamienić w pomieszczenie do koloroterapii LED. Zastosowanie generatorów światła LED z opcją zmiany kolorów za pomocą pilota ułatwi osiągnięcie zakładanego efektu wizualnego i relaksacyjnego. W saunie oświetlenie LED zwykle montuje się na ścianach, w odległości minimum 30 cm od sufitu. Oprawy i profile LED możemy zaś zainstalować pod ławkami lub za nimi. 

Jak wybrać dobre oświetlenie do sauny?

Obecnie na rynku jest mnóstwo różnego rodzaju żarówek i przewodów, które zachwycają bogactwem barw i możliwości kombinacji. Jednak aranżując przestrzenie, w których takie produkty będą narażone na działanie wilgoci i wysokich temperatur, należy postawić na sprawdzone rozwiązania. Jeśli zastanawiają się Państwo, jak wybrać dobre oświetlenie do sauny, to zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą lamp światłowodowych i przewodów odpornych na działanie czynników występujących zarówno w suchych jak i mokrych saunach.

Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo pracowników, którzy bardzo dobrze wiedzą, jak dobrać oświetlenie do sauny, które przetrwa wiele lat eksploatacji, a do tego pomoże budować atmosferę do relaksu. Oferowane innowacyjne oświetlenia wykonane są przy wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie metod i najwyższej jakości materiałów. Nie ulegają awarii pod wpływem wysokiej temperatury. Ponadto bardzo łatwo można je zamontować w trudno dostępnych miejscach, np. pod ławkami lub między drewnianymi deskami na ścianach saun. Nieskończona ilość kombinacji, jakie dają nasze produkty sprawia, że niezależnie od tego, jak ma wyglądać tego rodzaju przestrzeń, mamy asortyment do skompletowania każdej aranżacji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Opowiemy Państwu o szczegółach oferty i możliwościach oferowanych produktów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz małymi i dużymi firmami. Terminowo realizujemy zamówienia.

Więcej

Oświetlenie do sauny Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów