Blog

Cover Image

Światłowody w aranżacji wnętrz. Oryginalne sposoby zastosowań

Stworzenie kompletnej aranżacji wnętrza wymaga wyczucia stylu, cierpliwości i niezwykłej kreatywności. Aby ożywić przestrzeń wokół nas, warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych połączeń. Jednym z najbardziej polecanych pomysłów jest wykorzystanie światłowodów, które nadają wnętrzu oryginalności i szlachetności. W jaki sposób możemy wykorzystać światłowody w naszej najbliższej przestrzeni? Przedstawiamy kilka propozycji.

Więcej

Cover Image

Zastosowanie światłowodów w koloroterapii

Organizm ludzki to naprawdę skomplikowana konstrukcja. Aby działał sprawnie, wymaga współpracy wielu odrębnych elementów, a ciało musi być w doskonałej harmonii z umysłem i emocjami. Obecnie dbanie o siebie nie oznacza jedynie starannie zaplanowanej diety i odpowiednio dobranych ćwiczeń. To także zestaw innowacyjnych metod, które wpływają pozytywnie na nasz organizm i nasze samopoczucie. Coraz popularniejsza staje się m.in. koloroterapia. Na czym polega? I jak wykorzystywane są w niej światłowody? Nasz artykuł przybliża ten temat.

Więcej

Cover Image

Główne zalety światła LED

Oświetlenie LED to kolejny etap rewolucji w naszych domach. Jednak, mimo że rozwiązanie to jest już szeroko dostępne, niewiele osób wie, dlaczego jest tak korzystne i jakie są jego główne zalety. Czas to zmienić! W naszym artykule wyjaśniamy, dlaczego warto wybrać technologię ledową, dlaczego jest ona korzystniejsza, niż tradycyjne żarówki oraz jakie są plusy wynikające z jej użytkowania. 

Więcej

Cover Image

Najciekawsze zastosowania światłowodów we wnętrzach

Najciekawsze zastosowania światłowodów we wnętrzach

Więcej

Cover Image

Jak zrobić gwieździste niebo na suficie?

Jak zrobić gwieździste niebo na suficie?

Więcej

Cover Image

Witamy na blogu!

Został on stworzony żeby przybliżyć Państwu naszą działalność.

Więcej

Śledź nas na Facebooku