Zestaw Kryształowe Niebo Swarovski Elements SW01-C

SW01-C

Nowy produkt

Zestaw Kryształowe Niebo Swarovski Elements SW01-C

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 600,00 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw składa się z trzech rodzajów kryształków z kolekcji LED Crystal - DROP 18, DROP 40 i DROP 50. Wyjątkowo szlifowane kryształki rozpraszają punktowe światło, tworząc fantazyjny efekt wspaniale świecących gwiazd. Oznaczenie produktu „Made with crystals from Swarovski®” potwierdza, że te oprawy zostały wyprodukowane z autentycznych kryształów Swarovski.

Te oprawy oświetleniowe zostały specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane w celu wzmocnienia dekoracyjnego oświetlenia pomieszczeń premium, takich jak spa, bar, salon itp.

Korpus ze stali nierdzewnej o wysokim połysku w połączeniu z różnymi kryształami SWAROWSKI ELEMENTS estetycznie wzmacnia punkt świetlny i zmienia światło emitowane przez oprawę, tworząc spektakularne efekty.

Led crystal jest dostarczany ze specjalnym uchwytem montażowym do łatwego montażu w płycie gipsowo-kartonowej lub desce drewnianej oraz wyposażony w główne złącze do szybkiego montażu. Poszczególne kryształy w kolekcji pozostają wymienne między sobą.

Zestawy składające się z kryształków z kolekcji LED Crystal to wyjątkowe rozwiązanie na stworzenie własnego skrawka nieba ze świecącymi gwiazdami. Służą do dekoracyjnego oświetlenia luksusowych przestrzeni, takich jak ośrodki odnowy biologicznej, sauny, bary, restauracje i inne wnętrza. Ze względu na swoją efektywność energetyczną lampy te doskonale nadają się również do oświetlenia orientacyjnego w obszarach wspólnych, takich jak korytarze.

Lekkie korpusy wykonane są ze stali nierdzewnej i występują w dwóch wariantach wykonania – stal nierdzewna polerowana oraz złoty połysk. Każda oprawa wyposażona jest w specjalny uchwyt ułatwiający montaż w sufitach gipsowo-kartonowych lub w płytach wiórowych oraz w złącze umożliwiające szybkie podłączenie. Złącze pozwala na wymienne stosowanie lamp z kolekcji LED Crystal podczas instalacji.

Kryształowe gwiaździste niebo składa się z:

Kryształ LED – KROPLA 18 – 2 szt.

Kryształ LED – DROP 40 – 2 szt.

Kryształ LED – DROP 50 – 2 szt.

Plastikowe uchwyty montażowe – 6 szt.

Przewody o długości 2 m – 6 szt.

Zasilacz

Wiertło ř 11 mm

Wskazówka:

Dla uzyskania doskonałego efektu wizualnego zaleca się rozmieszczenie 2 - 5 lamp na 1 m². DROP 18 i DROP 40 rzucają gwiazdę o średnicy około 35 cm, a DROP 50 na około 120 cm. Światła powinny być stosowane na jasnych powierzchniach, najlepiej prezentują się na białym suficie.

Na życzenie jesteśmy gotowi dostarczyć plan rozgwieżdżonego nieba zgodnie z parametrami Twojego wnętrza.

9 innych produktów w tej samej kategorii: