Planetarium
Planetarium

Planetarium – to gotowy element z oświetleniem światłowodowym na swej powierzchni. Dzięki nowej koncepcji gotowych kompletów PLANETARIUM uzyskujemy fantastyczny efekt w pokoju gościnnym, sypialni lub innym pomieszczeniu. Prostota instalacji oraz fakt, iż nie wymaga ona ingerencji w istniejące już struktury naszych pomieszczeń daje możliwość szyb...

Planetarium – to gotowy element z oświetleniem światłowodowym na swej powierzchni. Dzięki nowej koncepcji gotowych kompletów PLANETARIUM uzyskujemy fantastyczny efekt w pokoju gościnnym, sypialni lub innym pomieszczeniu. Prostota instalacji oraz fakt, iż nie wymaga ona ingerencji w istniejące już struktury naszych pomieszczeń daje możliwość szybkiego i prostego montażu gwieździstego nieba. Planetarium może być wykonane w kole, prostokącie i kwadracie, a zawieszone na suficie podwieszanym może stanowić ciekawą lampę i element gwieździstego nieba w pomieszczeniu. - średnica plafonu: 100cm, wysokość plafonu: 8cm ilość punktów (gwiazd): 160 (120x0,75mm + 32x1mm + 8x1,5mm), kolor świecenia: biały ciepły lub biały zimny lub z generatorem RGB, kolor poświaty wokół plafonu: biały, niebieski, żółty lub czerwony generator świetlny 3W Plafon PLANETARIUM oparty jest na konstrukcji w której zamontowane są światłowody świecące końcem. Efekt poświaty uzyskany jest za pomocą taśmy LED.Produkt posiada gotowe mocowanie dzięki któremu możemy go przymocować do sufitu. Można go montować zarówno w sufitach "twardych" jak i na elementach podwieszanych. To niezwykle efektowny i nowoczesny design, który na pewno przyciągnie uwagę każdego gościa.

Plafon planetarium jest wykonany z PCV, jest lekki i wygodny w podwieszeniu. Doskonale nadaje się też do zawieszenia na każdej ścianie. Planetarium wpasuje się w każdy styl wnętrza i na pewno wprowadzi spokojne i dyskretne oświetlenie w danym pomieszczeniu. Świetliste koło ma w sobie migoczące punkty świetlne, a dodatkowo można ozdobić światełka dodatkowo kryształkami lub końcówką akrylową.

Więcej

Planetarium Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów