Gwiezdne niebo – wyjątkowa aranżacja świetlna
Gwiezdne niebo – wyjątkowa aranżacja świetlna

Gwieździste niebo – stworzone z nowoczesnych systemów oświetleniowych LED – to efektowny dodatek, który nada magiczny wygląd każdemu pomieszczeniu. Montaż tego typu aranżacji ma na celu stworzenie strefy relaksu lub klimatycznej przestrzeni do zabawy. Choć gwiezdne niebo słusznie kojarzymy z restauracjami, salami weselnymi i wystawami, to może o...

Gwieździste niebo – stworzone z nowoczesnych systemów oświetleniowych LED – to efektowny dodatek, który nada magiczny wygląd każdemu pomieszczeniu. Montaż tego typu aranżacji ma na celu stworzenie strefy relaksu lub klimatycznej przestrzeni do zabawy. Choć gwiezdne niebo słusznie kojarzymy z restauracjami, salami weselnymi i wystawami, to może ono równie dobrze odmienić oblicze sypialni czy salonu. Spędzanie „nocy pod gwiazdami” to również duża atrakcja dla najmłodszych, którzy mogą podziwiać efekty zastosowania światłowodów prosto z łóżka. Dzięki dostępności rożnych końcówek światłowodowych zestawy gwieździstego nieba można dowolnie modyfikować i wprowadzać własne, wielobarwne i pulsacyjne akcenty.

Zachwycające gwieździste niebo to efekt świetlny, który składa się z małych punkcików zamontowanych na suficie. Dzięki zastosowaniu tej aranżacji można poczuć się tak, jakby spędzało się noc pod gwiazdami. Ważne jest również rozmieszczenie małych punktów na suficie tak, jak układają się gwiazdy na niebie. W naszym asortymencie posiadamy również oświetlenie światłowodowe do sypialni, lampy, szklane i dekoracyjne oświetlenie z innowacyjnych światłowodów.

Gdzie sprawdzi się gwieździste niebo?

Oświetlenie stwarzające efekt gwieździstego nieba sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, któremu chcemy nadać spokojny i nieco tajemniczy charakter. Naturalnie inny rodzaj oświetlenia warto zastosować w sypialni lub nad wanną w łazience, a inne gwiezdne niebo montuje się w dyskotece lub w lobby hotelowym. Światło emitowane przez gwiezdne niebo może być białe i ciepłe, ale może być też kolorowe i mrugające w zaprogramowanym przez użytkownika rytmie. Do stworzenia lub modyfikacji gwieździstego nieba niezbędne są odpowiednie generatory światła LED, które odpowiadają za efekty mrugających i pulsujących gwiazd.

Proponowane przez nas gotowe zestawy nocnego nieba to nie jedyna opcja. Dla miłośników tworzenia własnych konfiguracji przygotowaliśmy szeroki wybór nowoczesnych akcesoriów LED, umożliwiających tworzenie pięknych i indywidualnych kompozycji.

Z pewnością każdy uwielbia patrzeć na gwiazdy nocą. Dlatego gwieździste niebo sprawdzi się także jako ozdoba na sali weselnej lub oświetlenie do sauny. Klientom z pewnością spodoba się efekt nieba. Sufit pełen gwiazd możesz mieć również u siebie w domu. Doskonałym pomysłem będzie zainstalowanie tej aranżacji np. w łazience. Po długim dniu warto odpocząć przy takim oświetleniu. Gwiezdne niebo zaś w przestrzeniach komercyjnych sprawi, że klienci będą chętniej wracać do twojej restauracji czy hotelu.

Gwieździste niebo na suficie

Wiele realizowanych przez nas zleceń dotyczy montażu gwieździstego nieba na suficie. Taka aranżacja pomaga w stworzeniu przyjaznego klimatu do relaksu, zachwyca gości, ale też pobudza dziecięcą wyobraźnię zachęcając najmłodszych do poszerzania wiedzy z zakresu astronomii. Nasze oświetlenie przypominające gwieździste niebo wygląda jak prawdziwe nocne sklepienie. Oglądając je z wygodnego fotela lub miękkiego łóżka można odnieść wrażenie, jakby się nocowało „pod chmurką”.

Do zestawów gwieździstego nieba wykorzystujemy najwyższej jakości generatory i przewody. Produkty właściwie użytkowane przetrwają wiele lat eksploatacji. Nie nagrzewają się, dzięki czemu nie pozostawiają ciemnych śladów i smug, które potrafią zostawiać klasyczne żarówki i przewody. Ponadto dotknięcie ich po kilkugodzinnej pracy nie stwarza zagrożenia poparzeniem. Kupując zestaw gwieździstego nieba na wymiar mogą Państwo wybrać liczbę i średnice przewodów, kolory oraz sposób sterowania.

Gdzie sprawdzi się aranżacja gwieździstego nieba?

Proponowana aranżacja gwieździstego nieba doskonale sprawdzi się na suficie podwieszanym. Niezależnie od tego, czy będzie on w salonie, sypialni, czy pokoju dziecięcym to dekoracja przypominająca niebo nocą wpasuje się w wystrój wnętrza. Doskonale sprawdzi się podczas wieczorów filmowych, grania w planszówki lub relaksującego wieczoru z lampką wina. Gwieździste niebo to doskonały pomysł na dodanie magii do romantycznej kolacji lub spotkania towarzyskiego. Z pewnością będzie to też bardzo dobry prezent dla dzieci i młodzieży. Taka dekoracja pomoże się wyciszyć i pobudzić wyobraźnię.

Więcej

Gwiezdne niebo – wyjątkowa aranżacja świetlna Jest 52 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 52 elementów