Gwiezdne niebo – wyjątkowa aranżacja świetlna
Gwiezdne niebo – wyjątkowa aranżacja świetlna

Gwieździste niebo – stworzone z nowoczesnych systemów oświetleniowych LED – to efektowny dodatek, który nada magiczny wygląd każdemu pomieszczeniu. Montaż tego typu aranżacji ma na celu stworzenie strefy relaksu lub klimatycznej strefy do zabawy. Choć gwiezdne niebo słusznie kojarzymy z restauracjami, salami weselnymi i wystawami, to może ono ró...

Gwieździste niebo – stworzone z nowoczesnych systemów oświetleniowych LED – to efektowny dodatek, który nada magiczny wygląd każdemu pomieszczeniu. Montaż tego typu aranżacji ma na celu stworzenie strefy relaksu lub klimatycznej strefy do zabawy. Choć gwiezdne niebo słusznie kojarzymy z restauracjami, salami weselnymi i wystawami, to może ono równie dobrze odmienić oblicze sypialni czy salonu. Spędzanie „nocy pod gwiazdami” to również duża atrakcja dla najmłodszych, którzy mogą podziwiać efekty zastosowania światłowodów prosto z łóżka. Dzięki dostępności rożnych końcówek światłowodowych zestawy gwieździstego nieba można dowolnie modyfikować i wprowadzać własne, wielobarwne i pulsacyjne akcenty.

Gwiezdne niebo to efekt świetlny, który składa się z małych punkcików zamontowanych na suficie. Dzięki zastosowaniu tej aranżacji można poczuć się tak, jakby spędzało się noc pod gwiazdami. Ważne jest również rozmieszczenie małych punktów na suficie. Punkty mają być rozmieszczone tak, jak gwiazdy na niebie. W naszym asortymencie posiadamy również oświetlenie światłowodowe do sypialni, lampy światłowodowe, światłowody szklane i dekoracyjne oświetlenie światłowodowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Gdzie sprawdzi się gwieździste niebo?

Oświetlenie stwarzające efekt gwieździstego nieba sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, któremu chcemy nadać efektowny i nieco tajemniczy charakter. Naturalnie inny rodzaj oświetlenia warto zastosować w sypialni lub nad wanną w łazience, a inne gwiezdne niebo montuje się w dyskotece lub w lobby hotelowym. Światło emitowane przez gwiezdne niebo może być białe i ciepłe, ale może być też kolorowe i mrugające w zaprogramowanym przez użytkownika rytmie. Do stworzenia lub modyfikacji gwieździstego nieba niezbędne są odpowiednie generatory światła LED, które odpowiadają za efekty mrugających i pulsujących gwiazd.

Proponowane przez nas gotowe zestawy nocnego nieba to nie jedyna opcja. Dla miłośników tworzenia własnych konfiguracji przygotowaliśmy szeroki wybór nowoczesnych akcesoriów LED, umożliwiających tworzenie pięknych i indywidualnych kompozycji.

Z pewnością każdy uwielbia patrzeć na gwiazdy nocą. Dlatego gwiezdne niebo sprawdzi się także jako oświetlenie do sauny. Klientom z pewnością spodoba się efekt nieba. Gwieździste niebo możesz mieć również u siebie w domu. Doskonałym pomysłem będzie zainstalowanie tej aranżacji np. w łazience. Po długim dniu warto odpocząć przy takim oświetleniu. Gwiezdne niebo zaś w przestrzeniach komercyjnych sprawi, że klienci będą chętniej wracać do twojej restauracji czy hotelu. 

Więcej

Gwiezdne niebo – wyjątkowa aranżacja świetlna Jest 52 produktów.

na stronę
Pokazuje 37 - 48 z 52 elementów
Pokazuje 37 - 48 z 52 elementów