Gwiezdne niebo – wyjątkowa aranżacja świetlna

Gwieździste niebo –stworzone z nowoczesnych systemów oświetleniowych LED – to efektowny dodatek, który nada magiczny wygląd każdemu pomieszczeniu. Montaż tego typu aranżacji ma na celu stworzenie strefy relaksu lub klimatycznej strefy do zabawy. Choć gwiezdnie niebo słusznie kojarzymy z restauracjami, salami weselnymi i wystawami, to może ono ró...

Gwieździste niebo –stworzone z nowoczesnych systemów oświetleniowych LED – to efektowny dodatek, który nada magiczny wygląd każdemu pomieszczeniu. Montaż tego typu aranżacji ma na celu stworzenie strefy relaksu lub klimatycznej strefy do zabawy. Choć gwiezdnie niebo słusznie kojarzymy z restauracjami, salami weselnymi i wystawami, to może ono równie dobrze odmienić oblicze sypialni czy salonu. Spędzanie „nocy pod gwiazdami” to również duża atrakcja dla najmłodszych, którzy mogą podziwiać efekty zastosowania światłowodów prosto z łóżka. Dzięki dostępności rożnych końcówek światłowodowych zestawy gwieździstego nieba można dowolnie modyfikować i wprowadzać własne, wielobarwne i pulsacyjne akcenty.

Gwieździste niebo – gdzie się sprawdzi?

Oświetlenie stwarzającego efekt gwieździstego nieba sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, któremu chcemy nadać efektowny i nieco tajemniczy charakter. Naturalnie inny rodzaj oświetlenia warto zastosować w sypialni lub nad wanną w łazience, a inne gwiezdne niebo montuje się w dyskotece lub w lobby hotelowym. Światło emitowane przez gwiezdne niebo może być białe i ciepłe, ale może być też kolorowe i mrugające w zaprogramowanym przez użytkownika rytmie. Do stworzenia lub modyfikacji gwieździstego nieba niezbędne są odpowiednie generatory światła LED, które odpowiadają za efekty mrugających i pulsujących gwiazd.

Proponowane przez nas gotowe zestawy nocnego nieba to nie jedyna opcja. Dla miłośników tworzenia własnych konfiguracji przygotowaliśmy szeroki wybór nowoczesnych akcesoriów LED umożliwiających tworzenie pięknych i indywidualnych kompozycji.

Więcej

Gwiezdne niebo – wyjątkowa aranżacja świetlna Jest 52 produktów.

na stronę
Pokazuje 49 - 52 z 52 elementów
Pokazuje 49 - 52 z 52 elementów

Śledź nas na Facebooku