Oświetlenie elektroluminescencyjne
Oświetlenie elektroluminescencyjne

Ten rodzaj oświetlenia pozwala na osiąganie niezwykłych, nawet trójwymiarowych efektów. Dzięki zastosowaniu produktów LED można nadać wyjątkowy charakter pomieszczeniom i elementów pomieszczeń, takim jak witryny, regały, czy stopnie schodów. Oświetlenie elektroluminescencyjne sprawdzi się w różnych wnętrzach ze względu na łatwy montaż – np. jako...

Ten rodzaj oświetlenia pozwala na osiąganie niezwykłych, nawet trójwymiarowych efektów. Dzięki zastosowaniu produktów LED można nadać wyjątkowy charakter pomieszczeniom i elementów pomieszczeń, takim jak witryny, regały, czy stopnie schodów. Oświetlenie elektroluminescencyjne sprawdzi się w różnych wnętrzach ze względu na łatwy montaż – np. jako oświetlenie do saun czy ze względu na giętkość i łatwość formowania – w efektownym podświetlaniu pojazdów, w kawiarniach i w salonach SPA.

Z czego składają się zestawy?

Oświetlenie elektroluminescencyjne to bardzo prosty i nowoczesny zestaw akcesoriów LED. Proponujemy oświetlenie elektroluminescencyjne, takie jak:

  • taśmy LED
  • arkusze LED
  • koszulki LED.

Do zasilania taśm LED bądź arkuszy niezbędne są inwertery zasilające 12 V lub po prostu baterie.

Charakterystyka oświetlenia elektroluminescyjnego

Główną zaletą tego oświetlenia jest jego uniwersalność i możliwość szerokiego zastosowania także jako uzupełnienie do zestawów światłowodowych czy opraw sufitowych LED.

Nowoczesne oświetlenie elektroluminescencyjne świecące dyskretnie, piękną jednolitą powierzchnią, sprawia wrażenie trójwymiarowego światła. Najważniejszym elementem są tu taśmy LED. Ich prosty montaż i niewielkie rozmiary sprawiają, że sprawdzają się w motoryzacji, w stolarstwie ­– jako świetny element oświetlający witryny i regały, półki w szafach i garderobach, a także do podkreślania stopni, schodów.

Taśmy emitują światło w jednym kolorze np. białym, niebieskim lub czerwonym. Sprawiają przyjemne wrażenie optyczne, a także wytwarzają dyskretny nastrój nietypowego efektu świetlnego. Elementy robiące wrażenie to różnego rodzaju gadżety stosowane w garderobie, w samochodach, motorach, reagujące na głos lub ruch. Z kolei arkusze świetlne stosowane są w banerach reklamowych, blatach stolików i szybach wystawowych. Oświetlenie elektroluminescencyjne stwarza specyficzny klimat w małej zamkniętej przestrzeni, jak również w dużej i otwartej, przyciągając wzrok w konkretne miejsce. Efektownym i zupełnie zaskakującym elementem oferty oświetlenia elektroluminescyjnego są koszulki z animowanym, reagującym na dźwięk logo. Stanowią one bardzo ciekawy dodatek na różnego rodzaju eventy i imprezy marketingowe.

Więcej

Oświetlenie elektroluminescencyjne Jest 1 produkt.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji