Końcówki kryształowe wiszące
Końcówki kryształowe wiszące

Oferujemy efektowne końcówki kryształowe wiszące, które przeznaczone są do żyrandoli światłowodowych, kurtyn świetlnych, a także aranżacji specjalnych i dekoracji oświetleniowych. Drobne bryły o strukturze kryształów powodują fantastyczne załamania i odbicia światła, które w rezultacie tworzy intrygujące refleksy świetlne. Kryształowe końcówki w...

Oferujemy efektowne końcówki kryształowe wiszące, które przeznaczone są do żyrandoli światłowodowych, kurtyn świetlnych, a także aranżacji specjalnych i dekoracji oświetleniowych. Drobne bryły o strukturze kryształów powodują fantastyczne załamania i odbicia światła, które w rezultacie tworzy intrygujące refleksy świetlne. Kryształowe końcówki wprowadzają do wnętrza fascynujący blask. Są elementem wyjątkowego systemu oświetlenia, które można w dowolny sposób formować, tworząc zaskakujące kompozycje świetlne.

Ozdobne końcówki światłowodowe

Dostępne w naszym asortymencie ozdobne końcówki światłowodowe wykorzystywane są do aranżacji wnętrz. Eleganckie formy kryształowych końcówek, zakładanych na zakończenia światłowodów, rozpraszają światło, tworząc w pomieszczeniach spektakularne efekty wizualne. Kryształowe końcówki światłowodowe prezentują się zjawiskowo. Przemyślane rozmieszczenie światłowodów, zakończonych kryształowymi końcówkami wiszącymi pozwoli na stworzenie niebanalnej dekoracji w każdym wnętrzu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą ozdobnych końcówek światłowodowych.

Więcej

Końcówki kryształowe wiszące Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów