Końcówki światłowodowe

Końcówki światłowodowe są najlepszym potwierdzeniem tego, że świat oświetlenia LED jest różnorodny i daje nieograniczone możliwości tworzenia kreatywnej aranżacji. Zaletą oferowanych przez nas produktów jest możliwość zakupu gotowych zestawów światłowodowych – spośród których zestaw gwiaździstego nieba jest jednym z najbardziej popularnych i efe...

Końcówki światłowodowe są najlepszym potwierdzeniem tego, że świat oświetlenia LED jest różnorodny i daje nieograniczone możliwości tworzenia kreatywnej aranżacji. Zaletą oferowanych przez nas produktów jest możliwość zakupu gotowych zestawów światłowodowych – spośród których zestaw gwiaździstego nieba jest jednym z najbardziej popularnych i efektownych.

Na czym polega atrakcyjność końcówek światłowodowych?

Końcówki światłowodowe – szklane i akrylowe – to ozdobne zakończenia światłowodowe dające niepowtarzalny efekt super gwiazdki lub imitujące świetliste punkty na suficie. Różnorodne kształty i szlify zakończeń sprawiają, że nasze niebo wygląda jak prawdziwe, a szklane kule tworzą wyróżniające się jaśniejszą poświatą punkty świetlne. Dla wielu Klientów bardzo atrakcyjnym produktem są kryształy Svarowskiego. Końcówki światłowodowe wykonane ze szkła mogą posiadać srebrną oprawę, ale równie dobrze prezentują się bez oprawy.

Wszystkie końcówki światłowodowe, niezależnie od kształtu i struktury, oferujemy w 8 kolorach zależnych od generatora światła LED.

Montaż końcówek światłowodowych

Niewątpliwą zaletą oferowanych produktów – niezależnie od miejsca, gdzie zostaną umieszczone – jest ich prosty i szybki montaż. Morkom i Fibersky dysponują wieloma rodzajami zakończeń np. sufitowe wiszące – wykonane ze szkła lub akrylu albo wodoodporne naziemne końcówki światłowodowe. Z kolei te wiszące mogą być zamontowane na różnej wysokości, tworząc piękne efekty wizualne. Pomocne w montażu jest zróżnicowanie oferowanej długości i szerokości świetlistej bryły, począwszy od średnicy 1 cm – poprzez 2 cm i 2,5 cm – do 3 cm, dzięki czemu mogą być one dopasowane nawet do małej przestrzeni.

Więcej

Końcówki światłowodowe Jest 29 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów