Końcówki światłowodowe
Końcówki światłowodowe

Końcówki światłowodowe są najlepszym potwierdzeniem tego, że świat oświetlenia LED jest różnorodny i daje nieograniczone możliwości tworzenia kreatywnej aranżacji. Zaletą oferowanych przez nas produktów jest możliwość zakupu gotowych zestawów światłowodowych – spośród których zestaw gwiaździstego nieba jest jednym z najbardziej popularnych i efe...

Końcówki światłowodowe są najlepszym potwierdzeniem tego, że świat oświetlenia LED jest różnorodny i daje nieograniczone możliwości tworzenia kreatywnej aranżacji. Zaletą oferowanych przez nas produktów jest możliwość zakupu gotowych zestawów światłowodowych – spośród których zestaw gwiaździstego nieba jest jednym z najbardziej popularnych i efektownych.

Na czym polega atrakcyjność końcówek światłowodowych?

Końcówki światłowodowe – szklane i akrylowe – to ozdobne zakończenia światłowodowe dające niepowtarzalny efekt super gwiazdki lub imitujące świetliste punkty na suficie. Różnorodne kształty i szlify zakończeń sprawiają, że nasze niebo wygląda jak prawdziwe, a szklane kule tworzą wyróżniające się jaśniejszą poświatą punkty świetlne. Dla wielu Klientów bardzo atrakcyjnym produktem są kryształy Svarowskiego. Końcówki światłowodowe wykonane ze szkła mogą posiadać srebrną oprawę, ale równie dobrze prezentują się bez oprawy.

Wszystkie końcówki światłowodowe, niezależnie od kształtu i struktury, oferujemy w 8 kolorach zależnych od generatora światła LED.

Montaż końcówek światłowodowych

Niewątpliwą zaletą oferowanych produktów – niezależnie od miejsca, gdzie zostaną umieszczone – jest ich prosty i szybki montaż. Morkom i Fibersky dysponują wieloma rodzajami zakończeń np. sufitowe wiszące – wykonane ze szkła lub akrylu albo wodoodporne naziemne końcówki światłowodowe. Z kolei te wiszące mogą być zamontowane na różnej wysokości, tworząc piękne efekty wizualne. Pomocne w montażu jest zróżnicowanie oferowanej długości i szerokości świetlistej bryły, począwszy od średnicy 1 cm – poprzez 2 cm i 2,5 cm – do 3 cm, dzięki czemu mogą być one dopasowane nawet do małej przestrzeni.

Więcej

Końcówki światłowodowe Jest 29 produktów.

Podkategorie

 • Końcówki kryształowe...

  Oferujemy efektowne końcówki kryształowe wiszące, które przeznaczone są do żyrandoli światłowodowych, kurtyn świetlnych, a także aranżacji specjalnych i dekoracji oświetleniowych. Drobne bryły o strukturze kryształów powodują fantastyczne załamania i odbicia światła, które w rezultacie tworzy intrygujące refleksy świetlne. Kryształowe końcówki wprowadzają do wnętrza fascynujący blask. Są elementem wyjątkowego systemu oświetlenia, które można w dowolny sposób formować, tworząc zaskakujące kompozycje świetlne.

  Ozdobne końcówki światłowodowe

  Dostępne w naszym asortymencie ozdobne końcówki światłowodowe wykorzystywane są do aranżacji wnętrz. Eleganckie formy kryształowych końcówek, zakładanych na zakończenia światłowodów, rozpraszają światło, tworząc w pomieszczeniach spektakularne efekty wizualne. Kryształowe końcówki światłowodowe prezentują się zjawiskowo. Przemyślane rozmieszczenie światłowodów, zakończonych kryształowymi końcówkami wiszącymi pozwoli na stworzenie niebanalnej dekoracji w każdym wnętrzu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą ozdobnych końcówek światłowodowych.

 • Końcówki naziemne,...

  Końcówki

 • Końcówki sufitowe...

  Końcówki

 • Końcówki sufitowe...

  Końcówki

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów