W jakich wnętrzach będą pasować gwiaździste sufity?

sufit gwiaździsty

Sufit to taka część pomieszczeń w naszym domu, która jest niestety często pomijana przy aranżacji wnętrza. Zazwyczaj ograniczamy się jedynie do wyboru pasującej do wystroju pokoju lampy. Tymczasem sufit zapewnia nam wiele ciekawych możliwości aranżacyjnych, dlatego warto to wykorzystać, żeby pomieszczenia zyskały nastrojowy i kameralny charakter. Świetnym pomysłem jest stworzenie na suficie dekoracji świetlnej w formie gwiezdnego nieba. W tym artykule podpowiemy, w jakich wnętrzach takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej.

Aranżacje świetlne w postaci gwiezdnego nieba coraz bardziej zyskują na popularności. I nie ma się czemu dziwić – to doskonały sposób na stworzenie nietuzinkowej dekoracji naszego domu. Co więcej – tego typu oświetlenie wpływa na to, że pomieszczenia, w których jest zamontowane, po prostu sprzyjają relaksowi. Patrząc na gwieździste niebo, możemy się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach. Wiele osób może kojarzyć ten typ oświetlenia z pokojami dziecięcymi. Jednak wykorzystanie takiej dekoracji świetlnej we wnętrzach zapewnia nam znacznie więcej możliwości, niż tylko ozdobienie pokoju naszej pociechy. 

W jakich wnętrzach gwiezdne niebo prezentuje się najlepiej?

Gwiezdne niebo można zamontować w sypialni, salonie, na korytarzu, a nawet w łazience. Takie oświetlenie możemy zakupić w różnych wymiarach dopasowanych do wielkości pomieszczeń. Indywidualnie dobierzemy także ilość światłowodów oraz kolorystykę, co pozwoli nam uzyskać oczekiwany przez nas efekt. Dużym atutem tego oświetlenia jest także to, że jest proste w instalacji i bez trudu możemy je zamontować w wybranym przez nas pomieszczeniu. A efekty są naprawdę spektakularne. Ze względu na swoje walory dekoracyjne – instalację gwiezdne niebo wykorzystuje się nie tylko w mieszkaniach. To także doskonałe rozwiązanie aranżacyjne dla hoteli, restauracji czy klubów, ponieważ przy dużej powierzchni również pozwoli nam stworzyć niesamowite efekty świetlne.

Wróć do bloga